زيان ایران همکاری تجهیزات گمرک ایران اخبار اقتصادی و بازرگانی

زيان: ایران همکاری تجهیزات گمرک ایران اخبار اقتصادی و بازرگانی

مادر فرزندکش خودکشی کرد

پرونده خودکشی زن جوان بعد از قتل دختر دو ساله‌اش در هتلی در مشهد با شناسایی خانواده این زن وارد مرحله تازه‌ای شد.  مادر فرزندکش خودکشی کرد..

ادامه مطلب

فوت یک زن به‌علت وزش تندباد در اردبیل

به گزارش ایسنا، سرپرست مرکز اورژانس و فوریت پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با اعلام این خبر گفت: ساعت ۲۳ دیشب 4 فروردین به علت تندباد شدید در خروسلو اس..

ادامه مطلب

تصویر ، کابل‌های مترو خط پنج یخ زد

شرکت بهره برداری متروی پایتخت کشور عزیزمان ایران و حومه در خصوص قطعی برق در خط پنچ اطلاعیه ای منتشر کرد. کابل های مترو خط پنج یخ زد/ عکس..

ادامه مطلب

فرار مرگبار سارق عنکبوتی

دزد حرفه‌ای که مانند مرد عنکبوتی به خانه‌ها دستبرد می‌زد، هنگام فرار از بالکن خانه‌ها، تعادلش را از دست داد و بعد از سقوط جان باخت.  فرار مرگبار سارق..

ادامه مطلب

بسته بودن حساب عمو،آدم ربایان را ناکام گذاشت ، جوان شیشه ای با همدستی دوستانش عموی خود را ربود

4 شهریور مردی در تماس با پلیس از ربوده شدن برادر ثروتمندش که از بارفروش‌های بازار میوه و تره بار بود، خبر داد. جوان شیشه ای با همدستی دوستانش عموی ..

ادامه مطلب

زلزله ۳.۹ ریشتری «جالق» را لرزاند

به گزارش مهر، این زمین لرزه با شدت ۳.۹ ریشتر راس ساعت ۱۷ و ۴۷ دقیقه و ۴۲ ثانیه امروز رخ داد و عمق وقوع آن ۱۲ کیلومتری زمین گزارش شده است است. ..

ادامه مطلب

20 سال بلاتکلیفی قاتل زن ثروتمند

قاتل زن ثروتمند، 20 سال است به‌دلیل نامشخص بودن درخواست اولیای‌دم در زندان به سر می‌برد. او که در این مدت به بیماری سل استخوان مبتلا شده است از قضات خواست با قر ..

ادامه مطلب