زيان ایران همکاری تجهیزات گمرک ایران اخبار اقتصادی و بازرگانی

زيان: ایران همکاری تجهیزات گمرک ایران اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار حوادث فرار مرگبار سارق عنکبوتی

دزد حرفه‌ای که مانند مرد عنکبوتی به خانه‌ها دستبرد می‌زد، هنگام فرار از بالکن خانه‌ها، تعادلش را از دست داد و بعد از سقوط جان باخت. 

فرار مرگبار سارق عنکبوتی

عبارات مهم : زندان

دزد حرفه ای که مانند مرد عنکبوتی به منزل ها دستبرد می زد، هنگام فرار از بالکن منزل ها، تعادلش را از دست داد و بعد از سقوط جان باخت.

به گزارش جام جم، چندی پیش خانواده ای بعد از بازگشت از مهمانی به منزل ارزش در طبقه اول ساختمانی در غرب تهران، متوجه حضور افراد غریبه ای در آنجا شدند.

پدر خانواده که بشدت وحشت زده بود، با پلیس تماس گرفت و کمک خواست. پیش از حضور ماموران اعضای خانواده تلاش کردند با بستن راه های خروجی مانع فرار سارقان شوند. در همین موقع دزدان شب رو که متوجه حضور مرد صاحبخانه و اعضای خانواده اش شده است بودند، به سمت تراس واحد طبقه دوم منزل رفتند و به پایین پریدند. در جریان فرار دو نفر از آنها دچار اتفاق شدند که یکی از آنها با کمک همدستش از محل فرار کرد.

فرار مرگبار سارق عنکبوتی

زمانی که ماموران در محل حاضر شدند، دریافتند سارق مجروح به علت شدت جراحات فوت شده است هست. با هماهنگی قضایی جسد سارق به پزشکی قانونی انتقال یافته شد. ماموران با ورود به منزل شاکی و بررسی آنجا متوجه شدند هشت میلیون تومان پولی که او در منزل داشته، دزدی شده است است.

با این شکایت پرونده جهت ادامه تحقیقات با دستور قاضی رسولی، بازپرس شعبه هشتم دادسرای ناحیه 34 پایتخت کشور عزیزمان ایران در اختیار پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار گرفت. ماموران در جریان تحقیقات، هویت سارق فوت شده است را به دست آوردند و معلوم شد او چند بار به اتهام دزدی ازخانه ها به زندان افتاده و چند ماه قبل محکومیتش آخر یافته و از زندان آزاد شده است بود.

دزد حرفه‌ای که مانند مرد عنکبوتی به خانه‌ها دستبرد می‌زد، هنگام فرار از بالکن خانه‌ها، تعادلش را از دست داد و بعد از سقوط جان باخت. 

تحقیقات در این پرونده ادامه داشت تا این که با گذشت چند ماه ازاین ماجرا، چند روز پیش ردپای یکی از سارقان فراری شناسایی و در مخفیگاهش بازداشت شد.

او با انتقال به پلیس آگاهی، بازجویی شد و به افسر تحقیق گفت: من و همدستانم، بعد ازآزادی از زندان باندی را تشکیل دادیم، شبانه از دیوار منزل ها اوج رفته و از طریق بالکن وارد ساختمان ها می شدیم و در کمتر از 10 دقیقه محل طلاها را پیدا کرده و با دزدی آنها فرار می کردیم. در این مدت از 50خانه دزدی کردیم. روز اتفاق با سر رسیدن صاحبخانه از محل فرار کردیم که دوستم تعادلش را از دست داد و هنگامی که روی زمین افتاد، جان باخت. من هم دو ماه در بیمارستان خوابیدن بودم و بعد از بهبودی دوباره دزدی هایم را با افراد دیگری شروع کردم. متهم روانه زندان شد.

تحقیقات جهت دستگیری همدست فراری او و رازگشایی از دیگر جرایمشان ادامه دارد.

فرار مرگبار سارق عنکبوتی

واژه های کلیدی: زندان | انتقال | تحقیقات | خانواده | مرد عنکبوتی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs