زيان ایران همکاری تجهیزات گمرک ایران اخبار اقتصادی و بازرگانی

زيان: ایران همکاری تجهیزات گمرک ایران اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری آیا او معتاد است؟ ، پرونده پیچیده ربوده شدن بازیگر مشهور طنز سینما و تلویزیون به دست پدر و دایی اش

پدر بازیگر مشهور سینما و تلویزیون که با همدستی برادر همسرش سناریوی ربودن مرد هنرپیشه را طراحی واجرا کرده بودند صبح دیروز به اتهام آدم‌ربایی در شعبه هشتم دادگاه

پرونده پیچیده ربوده شدن بازیگر مشهور طنز سینما و تلویزیون به دست پدر و دایی اش/ آیا او معتاد است؟

عبارات مهم : پرونده

پدر بازیگر مشهور سینما و تلویزیون که با همدستی برادر همسرش سناریوی ربودن مرد هنرپیشه را طراحی واجرا کرده بودند صبح دیروز به اتهام آدم ربایی در شعبه هشتم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران پای میز محاکمه ایستادند.

ایران نوشت: پدر شاکی در بازجویی ها گفته بود: «پسرم اعتیاد داشت جهت همین با برادر زنم او را سوار ماشین کردیم تا به کمپ ترک اعتیاد ببریم. اما…»

بازیگر معروف طنز در جلسه پیگیری به پرونده که به ریاست قاضی اصغرزاده و با حضور قاضی توکلی- مستشار دادگاه- برگزار شد به عنوان شاکی پای میز محاکمه گفت: «چهار سال پیش 85 سکه طلا را به جای بدهکاری پدرم به او قرض دادم. ولی هنگامی که ازدواج کردم و از پدرم خواستم که طلبم را بعد دهد او و دایی ام نقشه کشیدند و مرا به زور سوار ماشین کردند و به کمپ ترک اعتیاد بردند. ولی چند روز بعد من از کمپ بیرون آمدم و از آنها به اتهام آدم ربایی شکایت کردم. حالا از شما می خواهم که به شکایتم پیگیری کنید.

آیا او معتاد است؟ ، پرونده پیچیده ربوده شدن بازیگر مشهور طنز سینما و تلویزیون به دست پدر و دایی اش

سپس پدر مرد بازیگر پای میز محاکمه ایستاد و به عنوان متهم ردیف اول در دفاع از خود گفت: «پسرم اعتیاد داشت و من و برادر زنم به درخواست مادرش او را در کمپ خوابیدن کردیم. به همین خاطر عنوان آدم ربایی مطرح نبوده و او به خاطر پرسشها خانوادگی ما را گرفتار کرده است.»

دایی متهم نیز در دفاع از خود همین عنوان را مطرح کرد. ولی مادر مرد بازیگر هنگامی که در جایگاه ایستاد گفت: «شوهرم دروغ می گوید. پسرم اعتیاد ندارد بلکه این خود شوهرم است که به خاطر مصرف مواد مخدر توهم زده هست. آنها پسرم را ربوده بودند.»

پدر بازیگر مشهور سینما و تلویزیون که با همدستی برادر همسرش سناریوی ربودن مرد هنرپیشه را طراحی واجرا کرده بودند صبح دیروز به اتهام آدم‌ربایی در شعبه هشتم دادگاه

پس از آخر جلسه دادگاه قضات وارد شور شدند و قرار است بزودی حکم ارزش را صادر کنند.

واژه های کلیدی: پرونده | اعتیاد | بازیگر | دادگاه | آدم ربایی | ترک اعتیاد | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs