زيان ایران همکاری تجهیزات گمرک ایران اخبار اقتصادی و بازرگانی

زيان: ایران همکاری تجهیزات گمرک ایران اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بهانه‌جویی یا گرفتن امتیاز؟ ، پالس‌های منفی پیرمردآلمانی به استقلال

در حالی که مدیران کلوب استقلال با قطعیت از تمدید قرارداد «وینفرد شفر» و حفظ او جهت فصل آینده خبر می‌دهند، این مربی آلمانی پرسشها دیگری را پیش کشیده است. 

بهانه‌جویی یا گرفتن امتیاز؟ ، پالس‌های منفی پیرمردآلمانی به استقلال

پالس های منفی پیرمردآلمانی به استقلال/بهانه جویی یا گرفتن امتیاز؟

عبارات مهم : مجموعه

در حالی که مدیران کلوب استقلال با قطعیت از تمدید قرارداد «وینفرد شفر» و حفظ او جهت فصل آینده خبر می دهند، این مربی آلمانی پرسشها دیگری را پیش کشیده هست.

به گزارش مهر، وینفرد شفر با ولی و اگرهایی از هفته نهم جانشین علیرضا منصوریان در استقلال شد و از همان ابتدا موافقان و مخالفانی در بین هواداران، پیشکسوتان و منتقدان این تیم داشت. هرچه از حضور شفر در استقلال می گذشت روند نتیجه گیری او بهتر شد و به همین ترتیب جایگاه این مربی کهنه کار هم در تیم استقلال محکم و محکم تر شد.

اوج نتیجه گیری شفر با استقلال به هفته های اخیر باز می گردد. جایی که آبی پوشان مسلسل وار سه بازی بزرگ را بردند. الهلال در آسیا و بعد از آن فولاد خوزستان در لیگ برتر و البته در آخرین بازی آنها و بزرگترین دستاوردشان یعنی پیروزی در دربی. غلبه بر پرسپولیس، شفر را به اوج محبوبیت رساند تا حالا خیلی جدی تر از گذشته استقلالی ها به تمدید قرارداد با شفر جهت فصل آتی فکر کنند.

بهانه‌جویی یا گرفتن امتیاز؟ ، پالس‌های منفی پیرمردآلمانی به استقلال

مجموعه مدیریت در کلوب استقلال پیش از این هم نشان داده به شدت تحت تاثیر هواداران به خصوص در اینترنت هستند. تصمیم سازان در این مجموعه حتی نقل و انتقالات ارزش را زیاد از آن که با نظر سرمربی پیش برده باشند با نظر هواداران که از طریق اینترنت به آنها القا می شد پیش می بردند و حالا هم فضا را به سود شفر می بینند، در صدد تمدید قرارداد با او بر آمده اند.

بعد از دربی کمتر مدیری در استقلال بود که بخشی از مصاحبه هایش را به تمدید قرارداد با «ژرمن سپید مو» تخصیص داده شده است نداده باشد. بهرحال هواداران هم این نوع گفتمان را دوست دارند و در این مقطع هر شخصی زیاد جهت تمدید قرارداد شفر چکش بزند می تواند زیاد نزد هواداران محبوبیت به دست آورد.

در حالی که مدیران کلوب استقلال با قطعیت از تمدید قرارداد «وینفرد شفر» و حفظ او جهت فصل آینده خبر می‌دهند، این مربی آلمانی پرسشها دیگری را پیش کشیده است. 

اما تصویر العمل شفر در این روزها به تمدید قراردادش شاید خیلی امیدوار کننده نبوده باشد. شفر با تیزهوشی از هرگونه پاسخ صریحی به سئوالاتی که در مورد ادامه همکاری او با آبی پوشان است خودداری می کند. وی حتی در نشست خبری پیشنهاد الهلال را رد نمی کند. او دیروز هم صراحتا اعلام کرد قطعی شدن ماندنش در استقلال به مسئولان این کلوب بستگی دارد. سرمربی استقلال حتی مدعی شد لیست نقل و انتقالاتی اش جهت فصل بعد را در جیب دارد ولی تا قبل از قطعی نبودن ماندنش در استقلال، این لیست را در اختیار کلوب نخواهد گذاشت.

شفر نشان داده مربی سازگار با کلوب است و عادت به بدخلقی و غر زدن ندارد. او مشکلاتش را مسالمت آمیز با کلوب حل می کند. خشم شفر را هنوز هیچکس ندیده و به رغم مشکلاتی که در فوتبال کشور عزیزمان ایران نهادینه شده است و کلوب استقلال هم عاری از آن نیست، هرگز علیه کلوب و مدیرانش جبهه گیری نکرده. او هر لحظه همسو و همگام با کلوب و مدیران بالادستی اش بوده و این ها همه از شاخصه های مثبت این مربی با تجربه آلمانی هست. همین شاخصه های اخلاقی در کنار نتیجه گیری استقلال در مدت وقت حضور او بوده که باعث شده است مدیران کلوب استقلال میل و رغبت زیادی به تمدید قرارداد با او داشته باشند.

اما شفر با همه خصوصیات مثبت اخلاقی اش این روزها پالس های منفی را از خود ساطع می کند. شفر بدخلقی و نارضایتی نمی کند ولی هنگامی که از اوضاع و شرایط آکادمی گلایه می کند، هنگامی که از اینترنت می نالد، هنگامی که حتی از خودرویی که وظیفه ترانسفر او در سطح شهر را بر عهده دارد ابراز نارضایتی می کند، یعنی یا هنوز جهت تمدید با استقلال مصمم نشده و یا با بهانه جویی درصدد است قبل از تمدید قرارداد امتیازاتی از کلوب بگیرد.

بهانه‌جویی یا گرفتن امتیاز؟ ، پالس‌های منفی پیرمردآلمانی به استقلال

بهرحال شفر نتیجه های خوبی در استقلال گرفته و به همین میزان که سطح توقع را از تیم اوج برده، سطح توقع خودش هم از کلوب اوج می رود. این اوج رفتن سطح توقع هم در پرسشها مالی است و هم در پرسشها سخت افزاری.

با پالس هایی که این روزها از سمت شفر ساطع می شود، می توان حدس زد که تمدید قرارداد با شفر در صورتی که روند نتیجه گیری این تیم به همین شکل ادامه داشته باشد خیلی هم راحت و کم دردسر نیست. حداقل این که مدیران مجموعه کلوب استقلال باید انرژِی زیادی جهت تمدید قرارداد با این ژرمن کهنه کار صرف کنند و شاید مجبور شوند امتیازات خاص ای هم بدهند.

در حالی که مدیران کلوب استقلال با قطعیت از تمدید قرارداد «وینفرد شفر» و حفظ او جهت فصل آینده خبر می‌دهند، این مربی آلمانی پرسشها دیگری را پیش کشیده است. 

واژه های کلیدی: مجموعه | استقلال | قرارداد | استقلال | اینترنت | هواداران | هواداران | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs