زيان ایران همکاری تجهیزات گمرک ایران اخبار اقتصادی و بازرگانی

زيان: ایران همکاری تجهیزات گمرک ایران اخبار اقتصادی و بازرگانی

دو تصویر معنادار در کانال تلگرامی حسام‌الدین آشنا

مشاور مدیر جمهور دو پست معنادار در تصویر العمل به سهم خواهی ها از کابینه دوازدهم منتشر کرده است. دو تصویر معنادار در کانال تلگرامی حسام الدین آش..

ادامه مطلب

روسیه پروازهای جاسوسی غربی را رهگیری کرد

پروازهای مکرر هواپیماهای تجسسی نظامی غربی از جمله آمریکا نزدیک خاک روسیه به وسیله سامانه های راداری این کشور ردیابی و با پرواز جنگنده های روسی رهگیری..

ادامه مطلب

آیا او معتاد است؟ ، پرونده پیچیده ربوده شدن بازیگر مشهور طنز سینما و تلویزیون به دست پدر و دایی اش

پدر بازیگر مشهور سینما و تلویزیون که با همدستی برادر همسرش سناریوی ربودن مرد هنرپیشه را طراحی واجرا کرده بودند صبح دیروز به اتهام آدم‌ربایی در شعبه هشتم د..

ادامه مطلب

عکس ، عددی که جهت این نویسنده شوم بود، جان او را گرفت

این نویسنده آمریکایی مشهور عددی را شوم می‌دانست ولی این عدد بلای جان او شد و جان او را گرفت. عددی که جهت این نویسنده شوم بود، جان او را گرف..

ادامه مطلب

راه حلی جهت مسئله تنفر مردان از خرید

بسیاری از مردها دوست ندارند جهت ساعات طولانی همسران خود را به منظور خرید در مراکز خرید بزرگ و چند طبقه همراهی کنند و حالا فناوری به کمک حل این مسئله آمده اس..

ادامه مطلب

اوضاع فوق العاده در ترکیه ادامه می یابد / اردوغان

رجب طیب اردوغان مدیر جمهوری ترکیه اعلام کرد که اوضاع فوق العاده در کشورش تا زمانی که نیاز باشد، ادامه خواهد یافت.  اردوغان: اوضاع فوق ا..

ادامه مطلب

کلید سوالات آزمون سراسری 96 از ساعت 21 امشب قابل مشاهده است

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور گفت: کلید سوالات آزمون گروههای آزمایشی پنج‌گانه آزمون سراسری 96 از ساعت 21 امشب، 18 تیرماه بر روی سایت شرکت سنجش قرار می گیرد..

ادامه مطلب

حراج نامه «جین آستین» به قیمت ۱۶۰ هزار دلار

نامه‌ای از «جین آستین» نویسنده کلاسیک انگلیسی که راجع به رمانی ترسناک نوشته شده، چوب حراج می‌خورد. حراج نامه «جین آستین» به قیمت ۱۶۰ هزا..

ادامه مطلب

کانادا به جوانترین زندانی گوانتانامو ‘غرامت می پردازد’

دولت کانادا قصد دارد ضمن پرداخت بیش از هفت میلیون دلار غرامت به عمر خضر، زندانی پیشین بازداشتگاه گوانتانامو از او عذرخواهی کند. کانادا به جوانت..

ادامه مطلب